Instagram Otomatik Beğeni Paketleri

Instagram hesabından paylaşılan her post için otomatik beğeni gönderimi için Instagram otomatik beğeni paketlerini incele.

Instagram
50 Oto Beğeni
 • 1Ay 50 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
50.00₺
Satın Al
Instagram
100 Oto Beğeni
 • 1Ay 100 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
80.00₺
Satın Al
Instagram
250 Oto Beğeni
 • 1Ay 250 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
180.00₺
Satın Al
Instagram
500 Oto Beğeni
 • 1Ay 500 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
250.00₺
Satın Al
Instagram
1.000 Oto Beğeni
 • 1Ay 1.000 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
450.00₺
Satın Al
Instagram
2.000 Oto Beğeni
 • 1Ay 2.000 Oto Beğeni
 • Gerçek Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
800.00₺
Satın Al

Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Günümüzde dijital dünyanın ne kadar önemli bir hale geldiğini incelediğimizde sosyal medya platformlarının önemi ortaya çıkar. Dünya genelinde kullanıcı sayısı yüksek olan sosyal medya alanlarında yapılan paylaşımlar milyonlarca insana ulaşma şansı taşır. Güçlü bir hesaba sahip olan tek bir kişi bile bazen yerel haber kanallarından daha fazla insana ulaşabilir. Bu imkan muazzam bir güç haline gelebilir.

instagram otomatik beğeni satın al

Instagram da resim ve video paylaşımı yapma imkanı veren renkli bir sosyal medya alanıdır. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımlarla tanınırlıklarını artırmaya, işletme hesaplarıyla müşteri potansiyellerine ulaşarak yüksek kazanç elde etmeye çalışır. Instagram üzerinden yapılan satışlar e-ticaretin büyük bir bölümünü oluşturur.

Sosyal Medya Hesaplarını Büyütme Gereği

Herkesin sosyal medya üzerinden büyük insan kitlelerine ulaşma imkanı olsa da hesaplar takipçi sayısının yüksekliği ve paylaşımların aldığı beğeni kadar vardır. Çünkü her hesap aldığı etkileşimle bağlantılı olarak görünür olabilir.

Özellikle işletme hesaplarının paylaşımlarının çok beğeni alması, Instagram’ın keşfet bölümünde görünme ihtimalini artırır. Bu bölümde görünür olmak, hesabı takip etmeyen kişilerin bile paylaşımı görebilmesini sağlar. Dolayısıyla bu imkan, daha çok takipçi kazanmak ve daha çok para kazanmak anlamına gelebilir.

Nasıl Daha Çok Beğeni ve Takipçi Kazanılır?

Takipçi ve beğeni kazanmak için insanların dikkatini çekecek paylaşımlar yapmak gerekir. Bu tip paylaşımları sık sık yapmak daha çok ilgi çeker. Başka hesapları takip etmek, çekiliş düzenlemek, hediyeler vermek de işe yarayabilir. Ancak tüm bu çalışmalar hem zahmetli hem de uzun zaman isteyen uygulamalardır. Bu yollarla bir hesabın gereken ölçüde büyümesi için uzun yıllar gerekebilir.

Profesyonel bir yardım alarak takipçi ve beğeni sayısını artırmanın akıllıca bir yöntem olduğunu söylemek gerek. Bu alanda güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir firma ile anlaşılarak beğeni ya da takipçi paketi satın almak mümkündür. En hızlı ve en faydalı sonuçlara ancak bu yollarla ulaşılabilir.

Firmamızın Instagram Otomatik Beğeni Paketleri

Hazırlayıp satışa sunduğumuz otomatik beğeni paketleri ile her ay yüzlerce, hatta binlerce beğeni alınabilir. Kaç beğeni alınacağı seçilen paketteki beğeni sayısına göre değişir.

Otomatik beğeni paketlerinin özelliği bir ay içinde yapılan tüm paylaşımlara beğeni yüklenmesidir. Ay içinde kaç paylaşım yapıldığının firmamız için önemi yoktur. 1 paylaşım da olsa 30 paylaşım da olsa her birine pakette belirtilen sayıda beğeni yüklenecektir.

Beğeniler Türk kullanıcı hesaplarından yapılır. Bu nedenle zaman içinde beğenilerin silinmesi gibi bir risk yoktur. Zaten ciddi bir düşüş olması halinde firmamız sorumluluk kabul eder ve telafi yoluna gider. Müşterilerimiz Türk hesaplardan beğeni alma konusunda bir tercihte bulunabilir. Bizim için her ikisi de mümkündür.

Beğenilerin Kademeli Olarak Yüklenmesi

Piyasada aynı işi yapan firmaların uygulamalarında tüm beğeniler aynı anda ya da kısa süre içinde yüklenir. İş böyle olunca da Instagram’ın ya da diğer kullanıcıların durumu fark etmesi mümkündür ve bazen cezai müeyyideler uygulanabilir.

Firma olarak beğenilerin yüklenmesini zamana yayıyoruz. Kademeli olarak yükleme yapılması nedeniyle beğeniler yapay durmaz ve dikkat çekmez. Atılmış beğeniler gibi bir görüntü oluşur ve hesap sahibi bundan faydalanır.

7/24 Canlı Destek

Firmamızın müşteriler için hazırlamış olduğu canlı destek sayesinde haftanın her günü ve her saatte yetkili çalışanlarımızla irtibat kurulabilir. Satış öncesi ve satış sonrası hizmetler hakkında bilgi alınabilir, yüklemelerle ilgili sorular sorulabilir.

Bugüne kadar hizmet verdiğimiz müşterilerimizden gelen memnuniyet bildirimleri en güçlü referansımızdır.

İlgili Hizmet: Instagram takipçi satın al

3 Dakika Önce