Instagram Kombo Paketleri

Tüm yeni paylaşımlarınıza doğal şekilde kombo beğeni paketlerimizden satın alın. Gönderilerinizin popülerliğini ve hesabınızın prestijini artırın.

Instagram
Gümüş Kombo Paket
 • 1Ay 100 Oto Beğeni
 • Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
 • Tek Sefer: 1.000 Takipçi
110.00₺
Satın Al
Instagram
Altın Kombo Paket
 • 1Ay 250 Oto Beğeni
 • Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
 • Tek Sefer: 2.500 Takipçi
275.00₺
Satın Al
Instagram
Elmas Kombo Paket
 • 1Ay 500 Oto Beğeni
 • Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
 • Tek Sefer: 5.000 Takipçi
550.00₺
Satın Al
Instagram
Fenomen Kombo Paket
 • 1Ay 1.000 Oto Beğeni
 • Türk Kullanıcılar
 • 30 Gönderi ile sınırlı
 • Tek Sefer: 10.000 Takipçi
950.00₺
Satın Al

Instagram Kombo Satın Al

Instagram kullanıcıları sahip oldukları bireysel hesapları ve kurumsal hesapları için beğeni, takipçi, otomatik beğeni veya izlenme paketleri satın almak isteyebiliyor. Çünkü bu paketler belirli bir takipçi ve müşteri kitlesine ulaşmak isteyen kişilerin işlerini kolaylaştırıyor. Hazır olarak alınan paketler sayesinde yükselen takipçi ve beğeni sayıları hesabın insanlara daha kolay ulaşmasını sağlıyor. Böylelikle şirket ve fenomenlik hedefleri gerçekleştirilebiliyor.

instagram kombo satın al

İnstagram için alınan beğeni, izlenme ve takipçi paketlerinin tamamının alınması bazı durumlarda gerekli olabiliyor. Bunun için hesap sahipleri hem fazla ücret ödememek hem de zaman kaybetmemek adına birden fazla hizmet sunan paket arayışına giriyorlar. Bu nedenle bizler insanların İnstagram için aynı anda birden fazla hizmet alma isteklerine cevap vermek adına Instagram kombo paketlerinin satışını yapıyoruz. Paketlerimizi uygun fiyat garantisi ve güvenli alışveriş imkanıyla müşterilerimize sunuyoruz.

Kombo Paketleri Kapsamında Verilen Hizmetler

İnstagram uygulaması için sunduğumuz paketler birden fazla hizmete uygun fiyatlı sahip olma imkanı verdikleri için müşterilerimiz için avantajlı oluyor. Bu sayede örneğin takipçi alımı için ayrı beğeni alımı için ayrı ödeme yapmıyorlar.

Instagram'da yükselme garantisi veren kombo paketlerimiz kapsamında verdiğimiz hizmetler arasında şunlar vardır;

 • Takipçi
 • Otomatik beğeni

Bu hizmetler paket türüne göre farklılık gösteriyor. Örneğin paketin birisinde 1000 Türk takipçi ve 100 otomatik beğeni hizmetleri yer alırken diğer pakette 2500 Türk Takipçi ve 250 otomatik beğeni hizmeti yer alabiliyor. Bu nedenle kişilerin ürünlerimizi alırken ihtiyaçlarını hangi ürün karşılayacaksa onu tercih etmeleri gerekiyor.

Kombo Paketleriyle Binlerce Takipçi Kazanma İmkanı

Sipariş sonrasında hızlı teslimat gerçekleştirdiğimiz kombo paketlerimizle hesap sahipleri tek seferde binlerce takipçiye sahip olabiliyorlar. Bu takipçiler alım sonrası en fazla 24 saat içinde hesaba yüklenebiliyorlar. Paket içinde yer alan takipçi sayısı 1000 takipçi ise yüklenen takipçi 1000 kişi oluyor. Daha yüksek sayılı takipçi alımlarında ise teslimat süremiz uzayabiliyor. Hızlı bir şekilde yüklenen takipçiler alıcının seçimine bağlı olarak Türk takipçi, yabancı takipçi veya bot takipçi olabiliyor.

Kombo Paketleriyle Aylık Otomatik Beğeni İmkanı

Kombo paketlerimiz hesap sahiplerine aylık otomatik beğeni imkanı sunuyor. Bu otomatik beğeniler bir ay boyunca yapılacak 20-50 gönderi için yapılabilecek beğeniler oluyor ve her gönderi için belirlenen sayıda beğeni sağlanabiliyor. Örneğin bir ay içerisinde 50 gönderi yapılması durumunda alınabilecek otomatik beğeni adeti 250 adet olabiliyor. Beğeni adetleri 500, 1000, 2000 veya 5000 şeklinde paket seçimine göre değişebiliyor.

Hızlı Teslim Edilen İnstagram Kombo Paketleri

Instagram beğenilerinin ve izlenme oranlarının yükselmesine yardımcı olacak kombo paketlerimiz online alışverişle satın alınabiliyor. Bunun için müşterilerimiz üye olmasına gerek olmuyor. Sayfaya girdiklerinde sunduğumuz elmas, altın, fenomen veya gümüş paketlerinden seçerek ödemeyi yapabiliyorlar. Ödemenin yapıldığı an itibariyle de ekiplerimiz paketin alımıyla elde edinilen kazanımları hesaba yüklemeye başlıyor. Pakette 1000 takipçi alınacağı belirtiliyorsa 1000 takipçi hızlı bir şekilde yükleniyor.

İzlenme ve beğenilerin yüklenmesi ise paket satın alımı sonrasında yapılan paylaşımlar itibariyle yükleniyor. Örneğin kendi resmini paylaşan kişiler paket dahilinde binlerce beğeni alabiliyor. Aynı şekilde paylaşımlar yaptıklarında binlerce kişi tarafından izlenerek Instagram aralarında en üst sıralarda yer alabiliyorlar.

Bütçeye Uygun Olan Kombo Paketler

Firma olarak İnstagram işletme ve bireysel hesap kullanıcıları için sunduğumuz kombo paketlerin bütçeye uygun olmasını istiyoruz. Bu nedenle paketlerimizde beğeni, izlenme veya takipçi gibi pek çok hizmet bulunmasına rağmen uygun fiyatlarla satış yapıyoruz. Böylelikle sosyal medyada sesini duyurmak, tanınmak ve müşteri potansiyelini artırmak isteyenlerin daha kolay bir şekilde başarı elde etmelerini sağlıyoruz. Bütçeye uygun olan paketlerimizin alınması içinse 3d secure yöntemini kullanıyoruz.

İlgili Hizmet: Instagram takipçi satın al

3 Dakika Önce