Youtube Video Nasıl İndirilir?
 26 Aralık 2020   Esosyal

Youtube Video Nasıl İndirilir?

Özellikle son zamanlarda oldukça popüler hale gelen Youtube çok fazla kullanıcı kitlesine sahiptir. Bu uygulamayı kullanan birçok kişi özellikle beğendikleri videoları indirmek isterler. Bilgisayarınıza veya telefonunuza video indirmek oldukça basit yöntemler ile yapılabilir. Böylece istediğiniz Youtube videosunu anında indirebilirsiniz.

Bu yöntemler sayesinde istediğiniz Youtube videoları anında cihazınızda olur. Yöntemler herkesin kolaylıkla yapabileceği şekilde oldukça basittir. Son dönemlerde Youtube yaygın olarak kullanılmaya başlanmış ve oldukça fazla geniş bir kitle alanı oluşmuştur. Bu kadar çok kullanıcı izledikleri herhangi bir videoyu başka sosyal ağlarda paylaşmak ya da cihazlarına kaydetmek istedikleri için video indirme ile ilgili birçok yöntem ortaya çıkmıştır. Bu yöntemler oldukça basit ve akılda kalması kolay yöntemlerdir. Bu yöntemlerden birini kullanarak istediğiniz kadar Youtube videolarını cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Yöntemler son derece kolaydır ve kesin çözüm veren yollardır. Bu yüzden kesinlikle video indirmede bir sıkıntı yaşamazsınız. Sadece işlemleri doğru şekilde yapmanız yeterli olacaktır. İşlemlerin doğru yapılması, özellikle de URL ile yapılan indirme işlemlerinde URL'nin doğru alınması gereklidir. Aksi takdirde işlemi yapamazsınız. Bu işlemleri yaparken doğru URL olduğundan emin olmanız gerekir.

SS Ekleme Yöntemi İle Youtube Video İndirme

Bu yöntem oldukça basit bir Youtube video indirme yöntemidir. Her kullanıcı kolaylıkla bu yöntemi kullanarak Youtube videolarını indirebilir. Böylece istediğiniz video anında cihazınızda olur. SS ekleme yönteminde yapılan işlem çok basittir.

Bu yöntemin yapılış aşaması su şekildedir:

  • Öncelikle indirmek istediğiniz Youtube videosunun URL'sini almanız gereklidir.
  • www.youtube.com şeklinde devam eden URL adresi web tarayıcısına yazılır.
  • www.ssyoutube.com şeklinde SS eklenerek tarayıcı da arama butonuna basılır.
  • Arama butonuna basıldıktan sonra karşımıza çıkan videoda indir seçeneğine basılır.

Böylece Youtube video indirme işlemini yapabilirsiniz. Oldukça basit bir yöntem ve akılda kalabilecek kolay bir yöntemdir.

Kiss Ekleme Yöntemi İle Youtube Video İndirme

Bu yöntemde tıpkı SS yöntemi gibidir. Oldukça basit olan bu yöntem sayesinde istediğiniz videoları cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz. Bu yöntemde de www.youtube.com şeklinde alınan URL'nin kopyalanması ve ardından www.kissyoutube.com şeklinde yazılması ile video indirme işlemi yapılabilir. Bu şekilde web tarayıcısına yazılan URL ile videonuzu anında indirebilirsiniz.

Vidmate Uygulaması İle Youtube Video İndirme

URL ile uğraşmak istemeyen kullanıcılar içinde oldukça iyi uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan biri android cihazlarınıza rahatlıkla indirebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde videolarınızı hem indirebilir hem de mp3 olarak tercih edebilirsiniz. Oldukça kolay bir şekilde Youtube videolarınızı cihazınıza indirmiş olursunuz.

All Video İndiricisi İle Youtube Video İndirme

Video indirme programların olan All video indirici, Youtube video indirmek için kullanabileceğiniz bir android uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde indirmek istediğiniz Youtube video URL'sini kopyalayarak kolaylıkla video indirme işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca başka bir sosyal ağda bulunan videoyu indirmek isterseniz de yine aynı şeklide bu uygulamadan yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken URL kopyalamaktır.

ClipConventer Web Sitesi İle Youtube Video İndirme

ClipConventer web sitesi ile bilgisayarınıza ve diğer cihazlarınıza Youtube video indirme işlemini yapabilirsiniz. ClipConventer web sitesine girilerek URL kısmına indirmek istediğiniz Youtube videosunun URL'si yazılır. Ardından format seçimi yapılarak videonuzu kolaylıkla indirme işlemini yapabilirsiniz.

Bu yöntemlerin her biri oldukça basit ve unutulması zor olan yöntemlerdir. İstediğiniz şekilde bu yöntemlerden birini kullanarak Youtube video indirme işlemlerini yapabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ya da ücret talep etmeyen bu yöntemler rahatlıkla kullanılabilir. İstediğiniz Youtube videoları anında cihazınızda olur.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce