Twitter Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?
 27 Aralık 2020   Esosyal

Twitter Kullanıcı Adı Değiştirme Nasıl Yapılır?

Twitter kullanımı için öncelikle bir üyelik gerekir ve bu üyelik oldukça kolaydır. Bu üyelik belli bilgiler karşılığında bu platformda bir hesabınız olması denektir. Bu hesaplar zaman zaman değişime veya farklı hesap geçişlerine neden olabilmektedir. Kullanıcı tarafından belirlenen bilgiler ışığında oluşan hesapların zaman geçtikçe değişim ihtiyacı içereceği konusunda hazırlıklı olan bu platformlar; oldukça kullanışlı ve kolay bir yapıdadır. Twitter popüler uygulaması yeni güncelleme gibi tekniklere tabi olur ve yeniliklere açık bir uygulamadır.

Twitter günümüzde oldukça fazla kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama üzerinde isim ve adres belirleme gerektiren bir sistem bulunmaktadır. Bu sistemler size ait bilgileri içermek zorundadır. Bazen de takma kullanıcı isimleri kullanmak zorunda kaldığımız bu hesaplarda isim ve adres değişikliği yapılabilir mi? Tüm bu sorunları sizler için araştırdık.

Twitter Üzerinde Güncelleme ve Değişim Aşamaları

Twitter kullanıcıları için kullanıcı adı çok büyük önem taşımaktadır. Bu isimler popüler Twitter adresinizi simgeleyen temel unsurlar arasında yer alır. Modern ve gelişmiş teknoloji ile gelişen uygulamalar; sizlerin sosyal alanda daha aktif olmasını sağlamaktadır. Kullanıcı giriş yapabilmek için adını veya üyelik mailini kullanmak zorundadır. Twitter üzerinde tanınmak, takipçi ve takip programlarına katılmak oldukça önemlidir. Bazen de kullanıcı adınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu konuda yardımcı kaynaklar da sistem üzerinde sizler için hazırlanmıştır.

Twitter üzerinde isim değişikliği aşamaları;

  • Twitter ayarlarına giriş yapabilmek için üye girişi yapmak
  • Üyelik maili ve motivasyonunu takip ederek adım adım ilerlemek
  • Gizlilik kaynağına ulaşmak
  • Temel ayarlara girerek isim motivasyonuna ulaşmak
  • Hesap ve kontrol bilgilerine girmek
  • Ad değiştir öğesini bulmak ve tıklamak
  • Bu alanda isim veya kullanıcı adı bölümünden yeni isim belirlemek
  • Twitter üzerinde seçilen isim kriterlerine uygun ve doğru bilgiler kullanmak gibi aşamalar takip edilmektedir.

Kolay adımlar gerektiren bu işlemler Twitter tarafından onaylama gerektirmektedir. Dolayısıyla kriterlere uygun harfler seçilmesi gerekmektedir. Twitter kullanıcılarına kolay adımlarla isim değişikliği hakkı vermiştir. Fakat bu avantaj kötüye kullanımları azaltmak adına belirli sayı ve kriterlere tabi tutuşmuştur.

Twitter Gizlilik Ayarları ve İsim Onayı Nedir?

Twitter isim değişikliği aşaması için ayarlar bölümüne girmek gerekir. Bu bölümde değişiklik kriterleri tamamladıktan sonra; bu işlemin kabul görmesi beklenir. Twitter isim kurallarına uygun, doğru nitelikli ve harf içeren isimlerle değişiklikler hemen onaylanma sürecine tabi edilir. Bu süreç ardından isim yenileme ve adres güncelleme yapılarak; yeni bir motivasyon sağlanmış olur.

İsim değişikliği aşamasında ise herhangi bir işaret veya sayı olmaması gerekmektedir. Twitter kullanıcılarına en uygun avantajları sağlamak amacıyla yepyeni güncellemeler ortaya koymaktadır. Burada hesap ve isim gibi pek çok alanda değişiklik yapabilme imkanına sahip olmaktadır. Profesyonel Twitter kullanıcıları için bu adımlar oldukça kolaydır. Herhangi bir sorun yaşanmadan bu yeniliklere sahip olunmaktadır.

Günden güne büyüyen kullanıcı sayısını daha da artırmak adına yenilikler yapan bu uygulama ile her ayar kolay bir arayüzde anlaşılır haldedir. Problem çözücü kaynaklar yardım ve destek sayesinde zorluk yaşanmadan çözülmektedir. Bu aşamalarda da isim değişikliği konusunda bilgi verici kaynaklarda bulunmaktadır.

Bunun için gizlilik ayarları bulunmaktadır. Gizlilik ayarlarında hemen hemen her konuşmaydı başlık altında bulunarak; sizler için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Twitter ayar ve isim değiştirme konusunda oldukça kolay bir arayüz sunmaktadır. Sizlerde Twitter üzerinde isim adres veya platform değişikliği yapabilirsiniz.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce