Nasıl Instagram Takipçisi Satın Alınır?
 05 Nisan 2020   Esosyal

Nasıl Instagram Takipçisi Satın Alınır?

Instagram takipçi satın alma işlemi günümüzde oldukça popülerleşen bir kavram olmaya başladı. Instagram 2012 yılında ilk açıldığında sadece 200 bin kullanıcısı vardı. Yıl 2020 ve bugün 1 milyardan fazla kullanıcısı var. Bu uygulama fotoğraf ve videoların ücretsiz olarak dolaşıma sokulduğu bir platform. Ancak bu platformla birlikte hayatımıza birçok kavram da girdi. Bunlardan bir tanesi de Instagram takipçi satın alma kavramı oldu.

Sadece yakın çevremizle başladığımız Instagram yolculuğu bugün dünya sınırlarını aşmış durumda. Sosyal medya, paylaştığımız fotoğraf ve videoların daha fazla beğeni alması, daha fazla kişiye ulaştırma isteğini de doğurdu. Doğal yollarla takipçi edinemeyenler ya da kurumsal şirketler Instagram takipçi satın alma işlemiyle şirketler, daha fazla kitleye ulaşma şansını yakaladı.

Özellikle kurumsal hesapların yapmış olduğu takipçi satın alma işlemi güvenli olmasının yanı sıra birkaç riski de içinde barındırıyor. İnstagram takipçi satın alma işlemi öncesinde dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus var. Çünkü Instagram takipçi satın alma ne kadar kolay gibi görünse de hesabınız bloke olabilir.

İlk Adım Güvenilir Siteyi Bulmak

Geniş kitlelere ulaşmak ya da tanınırlığınızı arttırmak için yapacağınız Instagram takipçi satın alma işlemi öncesinde güvenilir olup olmadığının iyice araştırılması gereklidir. Güvenilir bir site olduğuna emin olduktan sonra instagram takipçi satın alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.

Güvenilir siteler belli bir fiyat karşılığında size takipçi vermektedir. Ancak bazı siteler bunun tam tersini yapabiliyor. Yani parasını ödedikten sonra bir daha hiçbir şekilde iletişime geçemiyorsunuz. Beklenen takipçiler de gelmediğinde biraz moral bozucu bir süreç işleyebiliyor. Kendinizi tüm bu olumsuz durumlardan korumak için mutlaka güvenilir kaynaklarla temasa geçmelisiniz.

Güvenilir bir Instagram takipçi satın alma işlemi gerçekleştirdiğinizden emin olmak için ikinci aşamada da bilgilerinizin gizli tutulacağından emin olmanız. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise alışveriş yapmayı planladığınız internet sitesinin erişim bilgilerinin tam olması. İletişim bilgisi eksik olan hiçbir siteden takipçi satın alma işlemi yapılmamalıdır.

Basit ve özensiz ara yüze sahip olan siteler de uzak durulması gereken takipçi satın alma sitelerinin başında gelmektedir. Ucuz maliyet vaat eden takipçi satın alma sitelerinin tuzağına düşmeyin. Instagram takipçi satın alma işlemi gerçekleştireyim derken elinizdekinden de olabilirsiniz.

Hangi Takipçi Satın Alma Siteleri Tercih Edilmeli?

  • Instagram takipçi satın alma işlemi öncesinde bir web sitesinin kimliğini doğrulayan SSL sertifikasına sahip olanlar
  • İletişim bilgileri detaylı ve eksiksiz olan
  • Size mobil telefon numarası yerine sabit telefon numarası verebilen
  • 7/24 ulaşılabilir olmasının yanı sıra sorduğunuz tüm sorulara net cevap verebilen firmalar

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce