Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?
 27 Ocak 2021   Esosyal

Instagram Profil Büyütme Nasıl Yapılır?

Günümüzde sadece ülkemizde değil tüm dünyada en fazla kullanılan ve en popüler olan sosyal medya uygulamalarından biri hiç kuşkusuz ki Instagram’dır. Her geçen gün daha fazla kişi Instagram hesabı açmakta ve kullanmaktadır. Hal böyle olunca kimi kişiler tarafından da Instagram’da olan güncellemeler hakkında detaylı bilgiler araştırılmaktadır. Son olarak Instagram kullanıcıları Instagram profil büyütme nasıl yapılır konusunu araştırılmaktadır. Kullanıcıların gerek dizüstü PC'lerde ya da mobil de rahatlıkla kullanabildikleri Instagram uygulamasında paylaşmış olduğu fotoğraflar, kullanıcıların takipçileri tarafından büyük ilgi görmektedir.

Instagram keşfet satın almak için hemen buraya tıklayın.

Instagram kullanıcıları özellikle merak ettikleri profilleri eğer takip etmiyorlarsa profil resimlerini büyüterek kişi hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadırlar.

Instagram Uygulamasında Profil Resmi Büyütme

Instagram tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de özellikle son yıllarda gençlerden tutun da belli bir yaşın üzerindeki kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Instagram profil resmi büyütmek için birtakım sistemler kullanan kullanıcılar rahatlıkla takip etmek istedikleri hesapların profil resimlerini büyütebilmektedirler. Sizlerde eğer takip etmek istediğiniz kişinin profil resmini bilgisayarınıza yada telefonunuza indirmek istediğinizde rahatlıkla yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz. Birtakım alternatiflerle profil resimleri rahatlıkla büyütülebiliyor.

Profil resimlerini tarayıcınızda büyütebilmek için izlenmesi gereken adımlar şöyledir:

  • Kullandığınız tarayıcınızın adres çubuğuna Instagram linkini yazarak resmi siteyi açınız.
  • İlk olarak kendi hesabınızı açmalısınız.
  • Kullanıcı adınız ve şifrenizle hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Ardından hangi hesabın profil resmini indirmek istiyorsanız o hesabı açmalısınız.
  • Kişinin profiline giriş yapıldıktan sonra kullanıcı isminin yanındaki resme sağ tıklamalısınız.
  • Burada açılan seçenekler kısmında resmi yeni sekmede aç kısmına tıklamalısınız.
  • Resmin yeni açıldığı adres çubuğunda beliren linki silerek enter tuşunu kullanmalısınız.
  • Ardından tüm adımları doğru uyguladıktan sonra kişinin profil resminin olduğundan daha büyük olduğunuz görebileceksiniz.

Tüm bu adımlar doğru uygulanarak kolaylıkla istediğiniz kişinin profil resmini büyük halde görebilirsiniz. Aynı zamanda bu işlem sadece bilgisayarlarda değil cep telefonlarında da uygulanabilmektedir.

Cep Telefonundan Instagram Profil Resmi Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram hesabınızı kullanarak istediğiniz kişinin profil resmini gerek tarayıcınızdan gerekse cep telefonlarınızdan belirli alternatif yöntemleri kullanarak büyütebilirsiniz. Fakat bu yöntem sadece telefonunuz üzerinden tarayıcıyı açmak şeklinde olabilmektedir. Telefonunuzdaki Instagram uygulamasını kullanarak dilediğiniz profil resmini büyütmeniz söz konusu değildir. Telefonunuzun tarayıcısını kullanarak ve yukarıdaki adımları izleyerek rahatlıkla cep telefonlarınızdan da profil resmi büyütme işlemini yapabilirsiniz.

Instagram Farklı Parti Uygulamalarıyla Profil Resmi Büyütme Nasıl Yapılır?

Instagram’da herhangi bir hesabın yada kişinin profil resmini birtakım yöntemlerle büyütmek mümkündür. Fakat bu yöntemleri uygulayabilmek için belirli adımların izlenmesi gerekmektedir. Birtakım uygulamalar tarayıcınızla uyumlu çalışabilmekte ve bu sayede sizlerde istediğiniz kişinin profil resmini bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu uygulamayla tek yapmanız gereken istediğiniz kişinin profilini aratmanız yeterli olacaktır. Bu tarayıcıyla tam uyumlu çalışan bu uygulamaları Google Play Store ve App Store gibi alanlardan rahatlıkla indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Profil Resmi Büyütme Yapılabilir Mi?

Instagram kullanıcılarının özellikle son günlerde merak ettiği konuların başında hesaplarını gizli tutan kullanıcıların profil fotolarını büyük halde görebilmektir. Dolayısıyla bu anlamda araştırmalar yapan kişiler birtakım yöntemler, programlar kullanmaktadırlar. Instagram kullanıcılarının kullanımına sunulan birtakım profil resmi büyütme araçlarıyla dileğiniz kişinin profil resmini büyütebilir, bilgisayarınıza veya cep telefonlarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca bu profil resmi büyütme aracını sadece herkese açık hesaplarda değil gizli tutulan Instagram hesaplarında dahi uygulayabiliyorsunuz. Aynı zamanda profil resmi büyütme araçlarıyla dilediğiniz kişinin profil resmini sınırsızca bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce