Instagram Pp Büyütme Nasıl Yapılır?
 03 Mayıs 2021   Esosyal

Instagram Pp Büyütme Nasıl Yapılır?

En sık tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olan Instagram hesaplarıyla ilgili merak edilen pek çok konu var. Son zamanlarda merak edilen konular genelde profil fotoğrafıyla ilgilidir. Kullanıcılar profil fotolarının büyümemesi ile ilgili sorunlar yaşarlar.

Instagram takipçi satın almak için ilgili kategoriye bakınız.

Instagram Profil Fotosu

Bilindiği gibi Instagram hesaplarında istekler geldiği zaman kullanıcılar ilk iş olarak istek yollayan kişilerin profil hesabına bakarlar. Hesaplarda ise ilk bakılan yer istek yollayan kullanıcının profil fotoğrafıdır. Eğer istek yollayan kişinin profili herkese açıksa kişinin resimlerinin görülmesi mümkün olur. Ancak; bu ayar kapalı durumda ise hesap görüntülenemez.

Bunun yanı sıra profil fotosu çok küçük görünür. Ancak; bilindiği gibi Instagram profil fotoları boyut olarak bir hayli küçük. Bununla beraber bu fotoğraf büyütülemiyor. Dolayısıyla bu küçük boyuttaki fotoğrafta kişiyi tanımak neredeyse imkansız. Bu noktada; Instagram kullanıcıları bu sorunun bir çözümü olup olmadığını merak ediyorlar. İnstragram hesabı profil fotoğraflarını büyütmek için bazı adımlar atılabilir.

Instagram Profil Büyütme İşlemi için Ne Yapılmalı?

Instagram profil fotoğrafının büyütülmesi için ek uygulamalar gereklidir. Bu uygulamalarla profil fotoğrafının büyütülmesi mümkün olur. Bu ek uygulamalar için internet üzerinden araştırma yapılabilir ve birçok seçenek bulunabilir. Bir takım internet sitelerinde ''PP Foto Büyütme, Instagram Profil Foto Büyütme'' adı altında hizmetler sunulmaktadır. Kullanıcılar bahsi geçen internet sitelerine girerek kolay adımlarla işlemlerini tamamlayabilirler.

Instagram Profil Büyütme İşlem Adımları

Yukarıda da belirtildiği gibi Instagram profil büyütme işlemi adımları oldukça kolay.

  • İlk olarak söz konusu siteye giriş yapılır.
  • Fotoğrafı büyütülmek istenen Instagram hesap sahibinin profil adı hazırlanır.
  • İkinci adım olarak arama çubuğuna kullanıcı adı yazılır.
  • ‘’ Tamam’’ yazan butona tıklanır.

Bu işlemle birlikte söz konusu kişinin profil fotosu büyük bir şekilde görünür. Instagram kullanıcısı da kişinin profil fotosunun büyük bir şekilde görme fırsatı yakalar.

Instagram Profil Fotosu Büyütme Uygulamaları

Instagram profil fotosunun büyütülmesi için pek çok uygulama söz konusu. Uygulama mağazalarına girildiği zaman profil fotosu büyütme işlemi yapılabilecek pek çok uygulama bulunması mümkün. Bu uygulamalardan her hangi biri tercih edilerek işlem yapılabilir. Ancak; bu uygulamalarla ilgili kullanıcıların son derece dikkatli olması önerilir. Zira, her site güvenilir değildir. Fotonun büyütülmesi için kullanıcılardan kullanıcı adı ve şifre talep edilebilir. Böylece durumlarda kullanıcıları mutlaka temkinli olmaları gerekir. Bu tür sitelerden mümkün olduğunca uzak durulmalıdır.

Bunun yerine Instagram hesabı profil fotosu büyütmek için hesap bilgileri girilmesine gerek olmayan siteler tercih edilmelidir. Bu tür sitelerden hizmet almak çok daha güvenilir olacaktır. Tarayıcı üzerine Instagram pp büyütme yazılarak aratıldığında konuya dair pek çok site bulunabilir. Bu siteler tamamen ücretsiz olarak bu hizmeti sunarlar. Kullanıcılar ücretsiz olarak işlemlerini yapabilirler.

Bilgisayar ile Instagram Profil Büyütme

Sözü geçen uygulamaları tercih etmeyenler ise Instagram profil büyütme işleminin bilgisayar üzerinden de yapabilirler. Bunun için öncelikle kullanıcının Instagram hesabına bilgisayar üzerinden giriş yapması gerekiyor. Bu noktada; altı çizilmelidir ki bu işlemin yapılabilmesi için bilgisayar üzerinden işlem yapılması şarttır. Öncelikle bilgisayar üzerinden Instagram hesabına giriş yapılır.

Daha sonra profil fotosunu büyütmek istenilen kişi bulunur. Kişi bulunduktan sonra Ctrl+U tuşlarına aynı anda basılır. Bu işlemle birlikte gelen kaynak kodları içinde JPEG araması yapılır. Bu aramayla aranılan resme ulaşılır. Resme ulaşıldığında resmin büyük boyutta olduğu görülür. Bu yöntemle de kişilerin profil fotosu kolay ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce