Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?
 27 Ocak 2021   Esosyal

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram kullanıcılarının pek çoğu bu arama geçmişi yüzünden der yanar hale geldi. Kullanıcılar bir arama yaptıklarında o ismi diğer bir arama sırasında en başta görür. Bu bazı kullanıcılar tarafından can sıkıcı bir durum olarak görünür. Bunun için kullanıcıların güncelleme işlemini yapmaları gerekir.

Bunun sonrasında profilin köşesinde bulunan üç nokta simgesine tıklanarak arama geçmişi sil seçeneği ile silme işlemi gerçekleşir. Bütün bunlar sonucunda yine de arama yaptığınızda gizlenmiş öğenin baş harfi ilk başta çıkar. Bu sorun için arama manipülasyonu kullanılarak kimleri aradığınız belli olmaz yani gizlenir. Bunun dışında başka yöntemlerde kullanılır.

Instagram Arama Silme İşlemleri

Instagram arama geçmişi silmek için birden fazla seçenek vardır. Bunları uygulamak kullanıcılar açısından oldukça kolaydır.

Bu silme işlemleri;

  • Öncelikle bu silme yöntemlerinden bir tanesi önbelleğin silinmesi işlemidir. Bunun için telefonda bulunan ayarlar kısmından uygulamalar yazan kısma girilir, sonrasında Instagram uygulaması seçilir. Buradan önbelleği sil seçeneği seçilerek aramada bulunan kişiler kolaylıkla silinmiş olur. Bu işlem sonucunda şifre bilginiz de silinir. Bunun için şifrenizi unutmamanız gerekir. Bazen bu yöntemin işe yaramadığı durumlarda gözlenir.
  • İkinci bir yöntem olarak ise uygulama kaldırma işlemi karşınıza çıkar. Bu uygulama kaldır işlemi ile arama geçmişi silinebilir. Bunun için sadece bu uygulamayı değil bu uygulama ile bağlantısı olan bütün uygulamaların silinmesi gerekir.

Instagram uygulamasında geçmişinizi temizlemek için bu yöntemler aktif olarak kullanılır. Eğer geçmişinizi sil ek gibi bir düşünce içerisindeyseniz bu yollarını denemek fayda sağlar.

Instagram Takipçi

Instagram takipçi bun uygulamayı kullanan bütün kullanıcılar açısından çok önemlidir. Bunun için takipçi konusuna önem verilir. Instagram takipçi insanların bir profil incelerken ilk baktıkları unsurlardan bir tanesidir. Bu takipçi sayısının fazla olduğu hesaplar insanlarda ilgi uyandırır. Bu ilginin yanı sıra insanda bir güven duygusu oluşturur. İlk dikkat çeken takipçi sayısı olduğu için insanlar takipçi sayısı arttırmanın bazı yollarını arar. Bu takipçi sayısının fazla olması hesabın popüler olmasında da yardımcı bir unsur olur.

► Instagram takipçi satın almak için tıklayın.

Instagram Popüler Olmanın Yolları Nelerdir?

Instagram platformunda bulunan birçok kullanıcı popüler olmanın hayali içerisindedir. Bu uygulamada popülerliği kazanmak oldukça zor bir iştir. Bunu hiçbir yardım almadan yapmak çok uzun zamanlar alır. Bu popülerliğe erişmek için öncelikle takipçi sayınızı arttırıp insanlar tarafından etkileşim alınması gerekir. Bunun için bu uygulamayı aktif olarak kullanıp, aktif bir şekilde yani düzenli olarak paylaşım yapmanız gerekir. Bunun yapılması sonucunda insanlar sizin paylaşımlarınızı çok sık görüp etkileşiminizi arttır. Bu uzun olan bir yoldur. Popüler olmak için bazı kullanıcılar Instagram takipçi satın alma yöntemini kullanarak kısa sürede bu platform üzerinde popüler olma yolunda ilerler.

Kısa Sürede Takipçi Nasıl Arttırılır?

Kısa sürede takipçi arttırmak isteyen kullanıcılar, bunun için takipçi satın alma yöntemi seçer. Bu takipçi arttırma yönünde uygulanacak bir adımdır. Diğer yönden yani takipçi satın alma işlemi yapmadan bu takipçi sayısını arttırmak çok fazla zaman alan bir olaydır. Bunun için popüler olan hesapların geneli bu yola başvurur. Bunun yanı sıra profillerinde çekiliş düzenleyip etkileşim alan insanlarda vardır. Ama bunun en kısa yolu güvenilir bir takipçi hizmeti veren sitelerden takipçi satın alınabilir. Bu kısa sürede hesabınızın takipçi sayısını arttıran bir durumdur.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce