Google Haritalar ve Google Play Nedir?
 13 Ocak 2021   Esosyal

Google Haritalar ve Google Play Nedir?

Google tüm dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru. Aynı şekilde dünyanın en çok tercih edilen tarayıcı da Google Chrome. Bu sebeple Google'ın hizmetleri olan Haritalar ve Google Play uygulamaları da çok sık kullanılıyor. İşletmelerin görünürlüğü ya da üretilen uygulama ve oyunların kullanıcıya ulaşması için genelde bu tarz hizmetler kullanılıyor.

Google Harita Yorumu

İşletmenizin haritalarda doğrudan gösterilmesi ve insanların işletmenizi daha yakından tanıyabilmesi için, Google Haritalar uygulaması içerisinde görünür olmak oldukça önemli. Çünkü artık alışveriş yapmadan ya da bir işletmeye uğramadan önce, o işletme hakkındaki bilgiler internet üzerinden toplanıyor. Dolayısıyla internet üzerindeki görünürlüğü en iyi ve en başarılı olan işletmeler daha fazla insana hitap edebiliyorlar. Bu sebeple, eğer bir işletmeniz varsa, Google Haritalar yorumu satın alarak, işletmenizin daha fazla insana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Google harita yorum satın almak için tıklayın.

Google Haritalar yorum hizmeti çeşitli paketler halinde satılmaktadır. Satın alacağınız paketlerin fiyatları, içeriklerine göre değişkenlik gösterir. Aynı zamanda fiyat konusunda toplamda kaç yorum istediğiniz de belirleyicidir. Google Haritalar yorum paketlerinde genellikle şu tarz içerikler bulunmaktadır:

  • %100 olarak türk hesaplardan yorumlar,
  • Profil resimli hesaplar,
  • Gerçek kişiler tarafından oluşturulmuş özgün yorumlar,
  • Yorumlarla birlikte 5 yıldızlı değerlendirmeler.

Eğer siz de işletmenizi Google Haritalar üzerinde daha görünür kılmak isterseniz, bu hizmeti satın almak için bizi tercih edebilirsiniz. Bünyemizde, uzman ve alanında deneyimli kişiler tarafından, profesyonel olarak hizmet sunulmaktadır.

Google Play Yorumu

Üretilmiş bir uygulama ya da oyunun kaç kişi tarafından indirilmiş ve değerlendirilmiş olduğu, o uygulama ya da oyunun başarısı açısından belirleyicidir. İnsanlar genellikle bir oyun ya da uygulamayı indirmeden önce onun hakkında araştırma yapmakta, yorumları okumaktadırlar.

Bu yüzden eğer sizin uygulamanızın ya da oyununuzun hakkında yapılan yorumlar iyiyse ve değerlendirmelerde 5 yıldız kullanıldıysa, uygulamanızı indiren kişilerin sayısı artar. Dolayısıyla sizin oyun ya da uygulamanız daha fazla kişi tarafından görülmüş olur.

Firmamız üzerinden verdiğiniz siparişlerin durumunu takip etmek için Whatsapp destek hattı üzerinden sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Dilerseniz yapılmasını istediğiniz yorumları siz de seçebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz yorum adedi, siparişi verdiğiniz gün içerisinde yüklenmektedir. Tüm süreçler profesyonel bir biçimde ve sizin talep ettiğiniz şekilde ilerler.

Google play indirme ve yorum satın almak için tıklayın.

Google Haritalar ve Google Play İndirme Yorumları Ne İşe Yarar?

Eğer bir uygulama ya da oyun üreticisiyseniz, Google Play yorumları uygulamanızın ya da oyununuzun daha fazla gerçek kişi tarafından indirilmesine yardımcı olur. Böylelikle kitlenizi büyütmüş olursunuz.

Bunun dışında Google Harita ve Google Play indirme yorumlarının sağladığı diğer avantajları şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Google aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlar,
  • Haritalarda rakiplerinizin önünde çıkarsınız,
  • Müşteriler ve kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilmenizi sağlar,
  • Olumsuz yorumlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Bir işletme sahibi olarak ya da bir uygulama yaratıcısı olarak bu avantajları lehinize kullanmak önemli. Çünkü başarılı olmanın yolu bu adımlardan geçiyor.

Google Haritalar ve Google Play İndirme Yorumları Neden Önemlidir?

Artık günümüzde bir işletmenin, bir uygulamanın ya da bir oyunun başarısı, onun ne kadar büyük bir kitleye ulaştığıyla ölçülüyor. Yani çok fazla kişinin ziyaret ettiği bir restorana güzel bir restoran diyebiliyoruz. Ya da çok fazla kişinin indirdiği bir uygulama için başarılı bir uygulama diyebiliyoruz. Haliyle siz de uygulamanızı daha başarılı, restoranınızı daha fazla kişi tarafından ilgi gören bir hale getirmek istiyorsanız, bu yorum hizmetlerini önemsemeniz gereklidir. Çünkü dünya globalleşiyor ve insanlar gitmek istedikleri restoranları ve kullanmak istedikleri uygulama ya da oyunları internet üzerindeki yorumlara bakarak tercih ediyorlar.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce