Google Haritalar ve Google Play Nedir?
 13 Ocak 2021   Esosyal

Google Haritalar ve Google Play Nedir?

Google tüm dünya üzerinde en çok kullanılan arama motoru. Aynı şekilde dünyanın en çok tercih edilen tarayıcı da Google Chrome. Bu sebeple Google'ın hizmetleri olan Haritalar ve Google Play uygulamaları da çok sık kullanılıyor. İşletmelerin görünürlüğü ya da üretilen uygulama ve oyunların kullanıcıya ulaşması için genelde bu tarz hizmetler kullanılıyor.

Google Harita Yorumu

İşletmenizin haritalarda doğrudan gösterilmesi ve insanların işletmenizi daha yakından tanıyabilmesi için, Google Haritalar uygulaması içerisinde görünür olmak oldukça önemli. Çünkü artık alışveriş yapmadan ya da bir işletmeye uğramadan önce, o işletme hakkındaki bilgiler internet üzerinden toplanıyor. Dolayısıyla internet üzerindeki görünürlüğü en iyi ve en başarılı olan işletmeler daha fazla insana hitap edebiliyorlar. 

Google Play Yorumu

Üretilmiş bir uygulama ya da oyunun kaç kişi tarafından indirilmiş ve değerlendirilmiş olduğu, o uygulama ya da oyunun başarısı açısından belirleyicidir. İnsanlar genellikle bir oyun ya da uygulamayı indirmeden önce onun hakkında araştırma yapmakta, yorumları okumaktadırlar.

Bu yüzden eğer sizin uygulamanızın ya da oyununuzun hakkında yapılan yorumlar iyiyse ve değerlendirmelerde 5 yıldız kullanıldıysa, uygulamanızı indiren kişilerin sayısı artar. Dolayısıyla sizin oyun ya da uygulamanız daha fazla kişi tarafından görülmüş olur.

Firmamız üzerinden verdiğiniz siparişlerin durumunu takip etmek için Whatsapp destek hattı üzerinden sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Dilerseniz yapılmasını istediğiniz yorumları siz de seçebilirsiniz. Sipariş ettiğiniz yorum adedi, siparişi verdiğiniz gün içerisinde yüklenmektedir. Tüm süreçler profesyonel bir biçimde ve sizin talep ettiğiniz şekilde ilerler.

Google Play İndirme Yorumları Ne İşe Yarar?

Eğer bir uygulama ya da oyun üreticisiyseniz, Google Play yorumları uygulamanızın ya da oyununuzun daha fazla gerçek kişi tarafından indirilmesine yardımcı olur. Böylelikle kitlenizi büyütmüş olursunuz.

Bunun dışında Google Play indirme yorumlarının sağladığı diğer avantajları şu şekilde sıralamak mümkün:

  • Google play aramalarında üst sıralarda yer almanızı sağlar,
  • Rakiplerinizin önünde çıkarsınız,
  • Kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilmenizi sağlar,
  • Olumsuz yorumlardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Bir uygulama yaratıcısı olarak bu avantajları lehinize kullanmak önemli. Çünkü başarılı olmanın yolu bu adımlardan geçiyor.

Google Play İndirme Yorumları Neden Önemlidir?

Artık günümüzde bir uygulamanın ya da bir oyunun başarısı, onun ne kadar büyük bir kitleye ulaştığıyla ölçülüyor. Yani çok fazla kişinin indirdiği bir uygulama için başarılı bir uygulama diyebiliyoruz. Haliyle siz de uygulamanızı daha başarılı, restoranınızı daha fazla kişi tarafından ilgi gören bir hale getirmek istiyorsanız, bu yorum hizmetini önemsemeniz gereklidir. Çünkü dünya globalleşiyor ve insanlar kullanmak istedikleri uygulama ya da oyunları internet üzerindeki yorumlara bakarak tercih ediyorlar.

Yazıyı PAYLAŞ:

3 Dakika Önce